Dogodki v letu 2024

  • V soboto 1. junija 2024 je Rejniško Društvo Slovenije organiziralo že 18 srečanje rejniških družin, tokrat v Kamniški Bistrici. Dogodka se je udeležilo okrog 110 udeležencev. Na začetku nas je nagovoril predsednik društva Darko Krajnc, ki je predstavil delo Rejniškega društva Slovenije in njegova prizadevanja za boljše pogoje dela rejnikov. Predstavnik kamniškega društva planincev pa nam je predstavil Kamniško Bistrico in njene lepote ter znamenitosti.  Kljub dežju je bilo vzdušje [Preberi več]

  • Tudi tokratni tabor za rejniške družine smo uspešno izvedli. Še sonček nas je razveseljeval, tako da smo lahko jedli zunaj na terasi,se sprehajali po obali, namakali noge v morju in sproščali energijo na igrali. Seveda smo bili tudi zelo delavni. Imeli smo dve predavanji in sicer nam je socialna delavka Branka Knific govorila o odnosih, zdravnica Jadranka Vrh Jermančič pa o hvaležnosti in tudi o raku in preventivi. Obe sta [Preberi več]

  • V društvu smo se odločili, da bomo združili občni zbor RDS in strokovno predavanje, kar smo izvedli v Polzeli, ki je nekako na sredi Slovenije. Pater Karel Gržan nam je podaril predavanje o radosti sobivanja v družini. Njegove besede so bile življenjske, enostavne, pomembne za rejniške mame in za vse člane družine, tako da je čas kar prehitro minil. Več o predavanju bomo lahko prebrali v Rejniškem gasniku. Po predavanju [Preberi več]

Rejniško društvo Slovenije

Benica 1a

9220 Lendava

telefon:
031 322 799 (Minka Žiberna)
031 844 062 (Tamara Fordan)

Davčna številka: 76827089
Matična številka: 2096854000
Transakcijski račun: 0298-5025-6206-306
Davčni zavezanec: NE