Vabilo na druženje na Štajerskem

Spoštovani!

Rejniško društvo Slovenije vas vabi na druženje in ogled lepot na Štajerskem, saj žal v mesecu juniju zaradi ukrepov v zvezi z koronavirusom ne moremo organizirati tradicionalnega, letos že 14. srečanja rejniških družin. Srečanje se predvidoma prestavi na jesen. Točne informacije bomo sporočili naknadno.

Vljudno vas vabimo, da se v soboto, 20.6.2020 zberemo na druženju na Štajerskem. Sprehodili se bomo po Poti med krošnjami Pohorje in si ogledali Center Noordung v Vitanju in Mini ZOO Land v Slovenskih Konjicah. Dobimo se ob 10.00 pred vhodom na Pot med krošnjami Pohorje na Rogli. Avtocesto je potrebno zapustiti na izvozu Slovenske Konjice, nato pa slediti prometnim znakom za Slovenske Konjice, Zreče in Roglo. Od avtocestnega izvoza do Rogle boste potrebovali približno pol ure (25 km). Na voljo je veliko parkirnih mest, med Potjo med krošnjami in Hotelom Planja - preprosto sledite znakom za parkirišča. Pot med krošnjami in razgledni stolp sta v celoti brez ovir, prilagojena tudi otroškim in invalidskim vozičkom. Celotna dolžina poti je 1043 metrov, od tega sprehajalna pot meri 522 metrov, dolžina poti na stolpu pa 521 metrov. Sledil bo ogled Centra Noordung v Vitanju, kjer bomo pobliže spoznali vesolje. Nato se bomo zapeljali do Slovenskih Konjic, kjer si bomo ogledali Mini ZOO Land - otroški živalski vrt in tematski park. Pripravili bomo sendviče in sokove, kakšen prigrizek pa lahko imate tudi v svojih nahrbtnikih.

Za člane društva in njihove družine je ogled brezplačen, vendar je zaradi omejenega števila udeležencev obvezna predhodna prijava do četrtka, 18.6.2020 na e-naslov rejniskodrustvoslovenije@gmail.com ali na telefonsko številko 031 322 799.

Veselimo se srečanja z vami!

mag. Darko Krajnc,
predsednik Rejniškega društva Slovenije

Rejniško društvo Slovenije

Benica 1a

9220 Lendava

telefon:
031 322 799 (Minka Žiberna)
031 844 062 (Tamara Fordan)

Davčna številka: 76827089
Matična številka: 2096854000
Transakcijski račun: 0298-5025-6206-306
Davčni zavezanec: NE