Tabor za rejniške družine v Portorožu

Spoštovane rejnice in rejniki!

V Rejniškem društvu Slovenije pripravljamo strokovno-zabavni tabor za rejniške družine v Portorožu, kateri bo potekal med 17. in 19. februarjem 2018. Namenjen bo rejniškim družinam.
Na taboru bodo rejniške družine imele priložnost, da se družijo z vrstniki, se poglobijo vase, raziščejo svojo identiteto, se soočijo s svojimi strahovi in pogledajo v prihodnost. Na taboru ne bo manjkalo socialnih iger in ustvarjalnih delavnic.

Tabor bo potekal:
med 17. in 19. februarjem 2018,
s pričetkom ob 13.00 uri, (zaključek tabora bo 19.2. ob 14.00 uri)

Pri organizaciji nam je, kot že več krat do sedaj pomagala Slovenska Karitas in nam omogočila, da bo tabor potekal v njihovih prostorih Sončne hiše v Portorožu.
Vodja tabora bo naš dolgoletni strokovni sodelavec mag. družinske terapije, Andrej Omulec s svojo ekipo, ki bo ves čas tabora prisotna 24 ur dnevno.

Prispevek, ki ga za bivanje namenite rejniki in se poravna ob prihodu, je sledeč:
- člani društva, kateri imajo poravnano članarino za tekoče leto - 30 EUR za družino,
- nečlani  društva - 50 EUR za družino
Ostale stroške bo krilo Rejniško društvo Slovenije.

Vljudno vas naprošamo, da poskrbite za prevoz.

Za nemoteno bivanje ne pozabite na sledeče: hišne copate, pribor za osebno higieno, zdravstveno izkaznico, osebno izkaznico, primerna oblačila in obutev.

Sončna hiša Karitas (prizorišče tabora) se nahaja na naslovu Senčna pot 36, Portorož.

Število rejniških družin na taboru je omejeno, zato vas vljudno prosimo, da pohitite s prijavami. Prijavnico za tabor najdete v prilogi vabila.

Za vse dodatne informacije in morebitna vprašanja nas lahko kontaktirate na:
- 031 357 011 –  Majda Čeh ali
- pišete na e-mail: rejniskodrustvoslovenije@gmail.com .

Veselimo se srečanja z Vami in vašimi otroci.

Lep pozdrav!

Majda Čeh