Prireditev »VSI SKUPAJ SMO ZA – enakost – prijateljstvo- sopomoč«

Terme Ptuj, 23. junij 2021

Tudi letos je Radio Tednik Ptuj organiziral dobrodelno glasbeno prireditev v Termah Ptuj. Osnovni cilj in poslanstvo projekta je sporočilo, da življenje ni iskanje problemov in skrbi, ampak je to želja in volja po lepem, pozitivnem, po malenkostih, ki osrečujejo in napolnjujejo naša življenja.

Organizator je prireditev izvedel že sedmič. Zagotovijo nam kopanje v Termah Ptuj, vsem, ki potrebujejo avtobusni prevoz, ga uredijo iz vseh krajev Slovenije. Za zaključek celodnevnega druženja pojemo in plešemo na glasbeni prireditvi.

Iz RDS se nas je prireditve udeležilo 47 članov, ena družina je potovala z avtobusom, ostali z lastnim prevozom. V vročem sončnem dnevu smo lenarili v senci ob bazenu, se pogovarjali, igrali in seveda čofotali v bazenu.

Prijeten dan smo zaključili na glasbenem koncertu, kjer smo zapeli in zaplesali  Petovia kvintetom, Čuki, Duom BQL in Dejanom Vunjakom.

Minka in Gal pa sva vtise o druženju in nekaj na kratko o našem rejniškem društvu povedala še za Štajerski tednik.

Rejniško društvo Slovenije

Benica 1a

9220 Lendava

telefon:
031 322 799 (Minka Žiberna)
031 844 062 (Tamara Fordan)

Davčna številka: 76827089
Matična številka: 2096854000
Transakcijski račun: 0298-5025-6206-306
Davčni zavezanec: NE