Poročilo z Okrogle mize na temo » DELOVNI ODNOSI V REJNIŠKEM SISTEMU«, ki je potekala v Celju

  • rejniskodrustvo
  • 25. januar, 2018
  • Komentarji so izklopljeni za Poročilo z Okrogle mize na temo » DELOVNI ODNOSI V REJNIŠKEM SISTEMU«, ki je potekala v Celju

24. januarja 2018, je bila v sodelovanju s Centrom za socialno delo Celje organizirana okrogla miza z naslovom Delovni odnosi v rejniškem sistemu. K sodelovanju smo povabili CSD Laško, CSD Šentjur pri Celju, CSD Šmarje pri Jelšah in CSD Žalec. Okrogla miza je potekala v prostorih Centra za socialno delo Celje, s pričetkom ob 15.00 uri. Namenjena je bila strokovnim delavcem iz vladnega in nevladnega sektorja na področju socialnega varstva, rejnicam in rejnikom ter prostovoljcem.

Po kratkem sprejemu in pozdravu udeležencev s strani Majde Koban Justinek (podpredsednice Rejniškega društva Slovenije), so na okrogli mizi strokovni delavci predstavili naslednjo tematiko:

Andrej Omulec - Ampak, imel sem dobrega rejniškega starša! (igra vlog),
Majda Koban Justinek (rejnica) - Izkušnje rejniške družine,
Maksimiljana Mali, univ. dipl. soc. del - Nihče ne dela sam (strokovni del).

 

 

Po končanem strokovnem delu je sledila razprava z vprašanji in mnenji. Udeležba na strokovnem srečanju je bila brezplačna. Udeležencev na okrogli mizi je bilo 15, potrdila o udeležbi so prejeli naknadno.

Okrogla miza je bila zaključena ob 17.30 uri.

Rejniško društvo Slovenije

Benica 1a

9220 Lendava

telefon:
031 322 799 (Minka Žiberna)
031 844 062 (Tamara Fordan)

Davčna številka: 76827089
Matična številka: 2096854000
Transakcijski račun: 0298-5025-6206-306
Davčni zavezanec: NE