Poročilo z Okrogle mize na temo » OTROK MED DVEMA DRUŽINAMA«, ki je potekala v Slovenj Gradcu

  • rejniskodrustvo
  • 7. marec, 2018
  • Komentarji so izklopljeni za Poročilo z Okrogle mize na temo » OTROK MED DVEMA DRUŽINAMA«, ki je potekala v Slovenj Gradcu

5. marca 2018, je bila v sodelovanju s Centrom za socialno delo Slovenj Gradec organizirana okrogla miza z naslovom Otrok med dvema družinama. K sodelovanju smo povabili CSD Dravograd, CSD Radlje ob Dravi, CSD Ravne na Koroškem in CSD Velenje. Okrogla miza je potekala v prostorih Mladinskega kulturnega centra Slovenj Gradec, s pričetkom ob 16.00 uri. Namenjena je bila strokovnim delavcem iz vladnega in nevladnega sektorja na področju socialnega varstva, rejnicam in rejnikom ter prostovoljcem.

Po kratkem sprejemu in pozdravu udeležencev s strani direktorja CSD Slovenj Gradec g. Tadeja Poberžnika in predsednika Rejniškega društva Slovenije mag. Darka Krajnca so na okrogli mizi strokovni delavci predstavili naslednjo tematiko:

Majda Koban Justinek (rejnica) - Izkušnje rejniške družine;

Andrej Omulec (družinski terapevt) – Zakaj sem se znašel med dvema mamama?

Maksimiljana Mali, dipl. soc. del  – Kako naj razumemo biološke starše?

Po končanem strokovnem delu je sledila razprava z vprašanji in mnenji. Udeležba na strokovnem srečanju je bila brezplačna. Okrogle mize se je udeležilo 42 oseb. Strokovni posvet smo zaključili ob 18.00 uri.

Rejniško društvo Slovenije

Benica 1a

9220 Lendava

telefon:
031 322 799 (Minka Žiberna)
031 844 062 (Tamara Fordan)

Davčna številka: 76827089
Matična številka: 2096854000
Transakcijski račun: 0298-5025-6206-306
Davčni zavezanec: NE