Tudi letos smo se rejniške družine udeležile humanitarnega dogodka v Termah Ptuj, ki ga organizira Radio Tednik Ptuj pod naslovom:
Vsi skupaj smo za – enakost – prijateljstvo – sopomoč«, ki nas opominja, da drugačnost ni slabost, temveč naša prednost.
Ob prihodu na Ptuj je sonček pregnal oblake in smo se prijazno družili v naravi, se kopali v bazenu, se vozili po toboganih in seveda klepetali v senci dreves.
Po 17.uri sta nas zabavala Dejan Vunjak in Ansambel Upanje. Zelo smo se razveselili Dejana Vunjaka, ki je naredil izjemno veselo vzdušje, prišel je med udeležence, pel, plesali, se pogovarjal in slikal z nami.
In imamo ga še bolj za “našega”, saj je tudi njegov oče živel v rejniški družini.






