Srečanje rejniških družin, prostovoljcev in simpatizerjev Rejniškega društva Slovenije je potekalo v veselem prijetnem druženju v Mariboru, kjer smo pred 20 leti društvo tudi ustanovili. Z vodnikom Igorjem smo spoznavali Maribor in sicer smo si ogledali Lent v novi podobi, vodni stolp, najstarejšo trto, glavni trg, spomenik osvoboditve, mariborski grad, spomenik Antonu Martinu Slomšku in […]
Preberi več ...